Ero sivun ”Vähä-Äiniö” versioiden välillä
Häme-Wikistä
imported>Tapio (Ak: Uusi sivu: '''Vähä-Äiniö''' on kylä Asikkalan kunnassa luokka:Asikkalan kunta) |
imported>Tapio Ei muokkausyhteenvetoa |
||
| Rivi 1: | Rivi 1: | ||
'''Vähä-Äiniö''' on kylä [[Asikkalan kunta|Asikkalan kunnassa]] | {| cellpadding="2" cellspacing="0" style="margin:1px; border:1px solid #C6E5C6;width:30%; font-family:Arial,Helvetica" align="right" | ||
! bgcolor="#C6E5C6" colspan="3" align="center" style="border-bottom:1px solid"|Vähä-Äiniö | |||
|- | |||
| colspan="3" align="center"| [paikka kuvalle] | |||
|- | |||
| colspan="3" align="center"| [kuvaseloste]] | |||
|- | |||
! bgcolor="#C6E5C6" colspan="3"| [[Asikkalan kunta]] | |||
|- | |||
| kyläyhteisö || colspan="2" | [[Vähä-Äiniön kylätoimikunta]] | |||
|- | |||
| osoite || colspan="2" | | |||
|- | |||
| [[WGS84]]-koordinaatit || colspan="2" | | |||
|- | |||
| || colspan="2" | [[Vähä-Äiniön historia]] | |||
|- | |||
|} | |||
'''Vähä-Äiniö''' on kylä [[Asikkalan kunta|Asikkalan kunnassa]]. | |||
[[luokka:Asikkalan kunta]] | [[luokka:Asikkalan kunta]] | ||
Versio 31. toukokuuta 2014 kello 17.45
| Vähä-Äiniö | ||
|---|---|---|
| [paikka kuvalle] | ||
| [kuvaseloste]] | ||
| Asikkalan kunta | ||
| kyläyhteisö | Vähä-Äiniön kylätoimikunta | |
| osoite | ||
| WGS84-koordinaatit | ||
| Vähä-Äiniön historia | ||
Vähä-Äiniö on kylä Asikkalan kunnassa.