Ero sivun ”Vähä-Äiniö” versioiden välillä
Häme-Wikistä
imported>Tapio Ei muokkausyhteenvetoa |
imported>Tapio Ei muokkausyhteenvetoa |
||
| Rivi 8: | Rivi 8: | ||
! bgcolor="#C6E5C6" colspan="3"| [[Asikkalan kunta]] | ! bgcolor="#C6E5C6" colspan="3"| [[Asikkalan kunta]] | ||
|- | |- | ||
| | | verkkosivu || colspan="2" | http:// | ||
|- | |- | ||
| [[WGS84]]-koordinaatit || colspan="2" | 61.26230774,25.45239443 | | [[WGS84]]-koordinaatit || colspan="2" | 61.26230774,25.45239443 | ||
|- | |- | ||
| || colspan="2" | [[Vähä-Äiniön historia]] | | kyläyhteisö || colspan="2" | [[Vähä-Äiniön kylätoimikunta]] | ||
|- | |||
| historia || colspan="2" | [[Vähä-Äiniön historia]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versio 31. toukokuuta 2014 kello 17.53
| Vähä-Äiniö | ||
|---|---|---|
| [paikka kuvalle] | ||
| [kuvaseloste]] | ||
| Asikkalan kunta | ||
| verkkosivu | http:// | |
| WGS84-koordinaatit | 61.26230774,25.45239443 | |
| kyläyhteisö | Vähä-Äiniön kylätoimikunta | |
| historia | Vähä-Äiniön historia | |
Vähä-Äiniö on kylä Asikkalan kunnassa.