Ero sivun ”Päijät-Hämeen kylät” versioiden välillä
Häme-Wikistä
imported>Tapio Ei muokkausyhteenvetoa |
imported>Tapio Ei muokkausyhteenvetoa |
||
| Rivi 7: | Rivi 7: | ||
|- | |- | ||
! bgcolor="#DCDCDC" colspan="3"| maakunnallinen kyläyhdistysten kyläyhdistys | ! bgcolor="#DCDCDC" colspan="3"| maakunnallinen kyläyhdistysten kyläyhdistys | ||
|- | |||
| [[Asikkalan kunta|Asikkala]] || colspan="2" | [[Asemantausta]]<br/> [[Hennala]]<br/> [[Kerinkallio]]<br/> [[Renkomäki]]<br/> [[Ämmälä]] | |||
|- | |||
| [[Lahden kaupunki|Lahti]] || colspan="2" | [[Asemantausta]]<br/> [[Hennala]]<br/> [[Kerinkallio]]<br/> [[Renkomäki]]<br/> [[Ämmälä]] | |||
|- | |||
| [[Lahden kaupunki|Lahti]] || colspan="2" | [[Asemantausta]]<br/> [[Hennala]]<br/> [[Kerinkallio]]<br/> [[Renkomäki]]<br/> [[Ämmälä]] | |||
|- | |||
| [[Lahden kaupunki|Lahti]] || colspan="2" | [[Asemantausta]]<br/> [[Hennala]]<br/> [[Kerinkallio]]<br/> [[Renkomäki]]<br/> [[Ämmälä]] | |||
|- | |||
| [[Lahden kaupunki|Lahti]] || colspan="2" | [[Asemantausta]]<br/> [[Hennala]]<br/> [[Kerinkallio]]<br/> [[Renkomäki]]<br/> [[Ämmälä]] | |||
|- | |||
| [[Lahden kaupunki|Lahti]] || colspan="2" | [[Asemantausta]]<br/> [[Hennala]]<br/> [[Kerinkallio]]<br/> [[Renkomäki]]<br/> [[Ämmälä]] | |||
|- | |- | ||
| [[Lahden kaupunki|Lahti]] || colspan="2" | [[Asemantausta]]<br/> [[Hennala]]<br/> [[Kerinkallio]]<br/> [[Renkomäki]]<br/> [[Ämmälä]] | | [[Lahden kaupunki|Lahti]] || colspan="2" | [[Asemantausta]]<br/> [[Hennala]]<br/> [[Kerinkallio]]<br/> [[Renkomäki]]<br/> [[Ämmälä]] | ||
Versio 27. toukokuuta 2014 kello 15.09
| Päijät-Hämeen kylät ty | ||
|---|---|---|
| [] | ||
| http://www.phkylat.fi | ||
| maakunnallinen kyläyhdistysten kyläyhdistys | ||
| Asikkala | Asemantausta Hennala Kerinkallio Renkomäki Ämmälä | |
| Lahti | Asemantausta Hennala Kerinkallio Renkomäki Ämmälä | |
| Lahti | Asemantausta Hennala Kerinkallio Renkomäki Ämmälä | |
| Lahti | Asemantausta Hennala Kerinkallio Renkomäki Ämmälä | |
| Lahti | Asemantausta Hennala Kerinkallio Renkomäki Ämmälä | |
| Lahti | Asemantausta Hennala Kerinkallio Renkomäki Ämmälä | |
| Lahti | Asemantausta Hennala Kerinkallio Renkomäki Ämmälä | |
| Jakelupisteet | K-citymarket Laune, kahvila S-market Kotipokki Monitoimikeskus Takatasku Poppelikadun kioski | |
| Päätoimittaja | Petri Salomaa | |
| ISSN | ||
| Julkaisija | Salomaan Kirjapaino Oy yjt 0432667-3 | |
Päijät-Hämeen kylät on Päijät-Hämeen kylätoimintaa aktivoiva maakunnallinen kyläyhdistysten yhdistys.