Ero sivun ”Putulan kirjasto” versioiden välillä
Häme-Wikistä
imported>Tapio Ei muokkausyhteenvetoa |
imported>Tapio Ei muokkausyhteenvetoa |
||
| Rivi 4: | Rivi 4: | ||
| colspan="3" align="center"| [] | | colspan="3" align="center"| [] | ||
|- | |- | ||
| colspan="3" align="center"| | | colspan="3" align="center"| https://www.facebook.com/Putulan.kirjasto | ||
|- | |- | ||
! bgcolor="#DCDCDC" colspan="3"| [[Putulan kirjasto- ja kotiseutuyhdistys]] | ! bgcolor="#DCDCDC" colspan="3"| [[Putulan kirjasto- ja kotiseutuyhdistys]] | ||
|- | |- | ||
| aukioloaika || colspan="2" | tiistaisin kello 18-20 | | aukioloaika || colspan="2" | tiistaisin kello 18-20 | ||
|- | |||
| osoite || colspan="2" | Kevarintie 77, FI-16800 HÄMEENKOSKI | |||
|- | |||
| kirjastonhoitaja || colspan="2" | Anne Vallinen +358 41 5064223 | |||
|} | |} | ||
'''Putulan kirjasto''' on [[Putulan kirjasto- ja kotiseutuyhdistys|Putulan kirjasto- ja kotiseutuyhdistyksen]] ylläpitämä yleisesti avoin yksityinen kirjasto. Se on avoinna tiistaisin kello 18-20 ja kesäaikaan myös lauantaisin. | '''Putulan kirjasto''' on [[Putulan kirjasto- ja kotiseutuyhdistys|Putulan kirjasto- ja kotiseutuyhdistyksen]] ylläpitämä yleisesti avoin yksityinen kirjasto. Se on avoinna tiistaisin kello 18-20 ja kesäaikaan myös lauantaisin. | ||
Versio 27. toukokuuta 2014 kello 17.20
| Putulan kirjasto | ||
|---|---|---|
| [] | ||
| https://www.facebook.com/Putulan.kirjasto | ||
| Putulan kirjasto- ja kotiseutuyhdistys | ||
| aukioloaika | tiistaisin kello 18-20 | |
| osoite | Kevarintie 77, FI-16800 HÄMEENKOSKI | |
| kirjastonhoitaja | Anne Vallinen +358 41 5064223 | |
Putulan kirjasto on Putulan kirjasto- ja kotiseutuyhdistyksen ylläpitämä yleisesti avoin yksityinen kirjasto. Se on avoinna tiistaisin kello 18-20 ja kesäaikaan myös lauantaisin.