Ero sivun ”Keskustan Orimattilan kunnallisjärjestö” versioiden välillä
Häme-Wikistä
imported>Tapio (Ak: Uusi sivu: {| cellpadding="2" cellspacing="0" style="margin:1px; border:1px solid #e6e6e6 ;width:30%; font-family:Arial,Helvetica" align="right" ! bgcolor="#e6e6e6 " colspan="3" align="cent...) |
imported>Tapio Ei muokkausyhteenvetoa |
||
| Rivi 12: | Rivi 12: | ||
! bgcolor="#e6e6e6 " colspan="3"|Toiminta | ! bgcolor="#e6e6e6 " colspan="3"|Toiminta | ||
|- | |- | ||
| || colspan="2" | [[ | | || colspan="2" | [[]] | ||
|- | |- | ||
| || colspan="2" | [[ | | || colspan="2" | [[]] | ||
|- | |- | ||
| || colspan="2" | [[ | | || colspan="2" | [[]] | ||
|- | |- | ||
! bgcolor="#e6e6e6 " colspan="3"|kaupunginvaltuutetut | ! bgcolor="#e6e6e6 " colspan="3"|kaupunginvaltuutetut | ||
|- | |- | ||
| || colspan="2" | [[Ari Anttila]] | | || colspan="2" | [[Ari Anttila]] | ||
| Rivi 33: | Rivi 31: | ||
|- | |- | ||
| || colspan="2" | [[Riitta Lonka]] | | || colspan="2" | [[Riitta Lonka]] | ||
|- | |||
| || colspan="2" | [[Tapio Malmiharju]] | |||
|- | |- | ||
| || colspan="2" | [[Jukka Mölsä]] | | || colspan="2" | [[Jukka Mölsä]] | ||
Versio 17. kesäkuuta 2014 kello 22.47
| Keskustan Orimattilan kunnallisjärjestö | ||
|---|---|---|
| [paikka kuvalle] | ||
| [kuvaselite] | ||
| Keskustan Päijät-Hämeen piiri | ||
| Toiminta | ||
| [[]] | ||
| [[]] | ||
| [[]] | ||
| kaupunginvaltuutetut | ||
| Ari Anttila | ||
| Pekka Auvinen | ||
| Juha Hirvonen | ||
| Päivi Koskimaa | ||
| Sinikka Lindgrén | ||
| Riitta Lonka | ||
| Tapio Malmiharju | ||
| Jukka Mölsä | ||
| Tero Nieminen | ||
| Jorma Niklander | ||
| Sirkka-Liisa Papinaho | ||
| Tero Rönkkö | ||
| Siru Taavila | ||
| yhdistys | ||
| puheenjohtaja | Kaija Ylipalo +358 50 4416668 ylipalokaija(a)gmail.com | |
| sihteeri | Meeri Koivunen +358 40 7651890 meeri.koivunen(a)gmail.com | |