Ero sivun ”Parempi Heinola” versioiden välillä
Häme-Wikistä
imported>Tapio Ei muokkausyhteenvetoa |
imported>Tapio Ei muokkausyhteenvetoa |
||
| Rivi 19: | Rivi 19: | ||
|- | |- | ||
! bgcolor="#e6e6e6 " colspan="3"| Kaupunginvaltuutetut | ! bgcolor="#e6e6e6 " colspan="3"| Kaupunginvaltuutetut | ||
|- | |||
| [[Kimmo Huvinen]]<br/>[[Kaija Järvinen]]<br/>[[Sanna Karppinen]]<br/>[[Ville-Matti Kuusela]]<br/>[[Anne Lehtokoski]]<br/>[[Markku Lukkarinen]]<br/>[[Petteri Niemi]]<br/>[[Pekka Rusila]]<br/>[[Tuomo Vesikko]] | | [[Kimmo Huvinen]]<br/>[[Kaija Järvinen]]<br/>[[Sanna Karppinen]]<br/>[[Ville-Matti Kuusela]]<br/>[[Anne Lehtokoski]]<br/>[[Markku Lukkarinen]]<br/>[[Petteri Niemi]]<br/>[[Pekka Rusila]]<br/>[[Tuomo Vesikko]] | ||
|} | |} | ||
Versio 17. kesäkuuta 2014 kello 17.48
| Parempi Heinola | ||
|---|---|---|
| [paikka kuvalle] | ||
| [kuvaselite] | ||
| http://www.parempiheinola.fi | ||
| Heinolan kaupunginvaltuusto | ||
| Toiminta | ||
| puheenjohtaja | ||
| sihteeri | ||
| Kaupunginvaltuutetut | ||
| Kimmo Huvinen Kaija Järvinen Sanna Karppinen Ville-Matti Kuusela Anne Lehtokoski Markku Lukkarinen Petteri Niemi Pekka Rusila Tuomo Vesikko | ||
Parempi Heinola on Heinolan kaupunginvaltuuston valtuustoryhmä, jolla on yhdeksän kaupunginvaltuutettua.