Ero sivun ”Keskustan Vesikansan paikallisosasto” versioiden välillä
Häme-Wikistä
imported>Oudzei Ei muokkausyhteenvetoa |
imported>Oudzei Ei muokkausyhteenvetoa |
||
| Rivi 13: | Rivi 13: | ||
|- | |- | ||
| sihteeri|| colspan="2" | [[Marja Savioja]] | | sihteeri|| colspan="2" | [[Marja Savioja]] | ||
|- | |||
| kunnanvaltuutettu|| colspan="2" | [[Tuulia Salo]] | |||
|} | |} | ||
'''Keskustan Vesikansan paikallisosasto''' on 19. joulukuuta 1966 rekisteröity ''93.619 Keskustan Vesikansan paikallisosasto ry''. Se toimii [[Hollolan kunta|Hollolan]] [[Vesikansa]]ssa, joka käsittää [[Hollolan kunta|Hollolan kunnan]] [[Vesijärvi|Vesijärven]] koillisen puolen alueet, kuten [[Kalliola]]n, [[Kukkila]]n ja [[Paimela]]n. | '''Keskustan Vesikansan paikallisosasto''' on 19. joulukuuta 1966 rekisteröity ''93.619 Keskustan Vesikansan paikallisosasto ry''. Se toimii [[Hollolan kunta|Hollolan]] [[Vesikansa]]ssa, joka käsittää [[Hollolan kunta|Hollolan kunnan]] [[Vesijärvi|Vesijärven]] koillisen puolen alueet, kuten [[Kalliola]]n, [[Kukkila]]n ja [[Paimela]]n. | ||
Versio 31. toukokuuta 2014 kello 01.41
| Keskustan Vesikansan paikallisosasto ry | ||
|---|---|---|
| [paikka kuvalle] | ||
| [kuvaselite] | ||
| Keskustan Hollolan kunnallisjärjestö | ||
| puheenjohtaja | Tuulia Salo | |
| sihteeri | Marja Savioja | |
| kunnanvaltuutettu | Tuulia Salo | |
Keskustan Vesikansan paikallisosasto on 19. joulukuuta 1966 rekisteröity 93.619 Keskustan Vesikansan paikallisosasto ry. Se toimii Hollolan Vesikansassa, joka käsittää Hollolan kunnan Vesijärven koillisen puolen alueet, kuten Kalliolan, Kukkilan ja Paimelan.