Ero sivun ”Päijät-Hämeen kylät” versioiden välillä
Häme-Wikistä
imported>Tapio (Ak: Uusi sivu: '''Päijät-Hämeen kylät''' on Päijät-Hämeen kylätoimintaa aktivoiva maakunnallinen kyläyhdistysten yhdistys.) |
imported>Tapio Ei muokkausyhteenvetoa |
||
| Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{| cellpadding="2" cellspacing="0" style="margin:1px; border:1px solid #DCDCDC;width:30%; font-family:Arial,Helvetica" align="right" | |||
! bgcolor="#DCDCDC" colspan="3" align="center" style="border-bottom:1px solid"|Päijät-Hämeen kylät ty | |||
|- | |||
| colspan="3" align="center"| [] | |||
|- | |||
| colspan="3" align="center"| http://www.phkylat.fi | |||
|- | |||
! bgcolor="#DCDCDC" colspan="3"| maakunnallinen kyläyhdistysten kyläyhdistys | |||
|- | |||
| [[Lahden kaupunki|Lahti]] || colspan="2" | [[Asemantausta]]<br/> [[Hennala]]<br/> [[Kerinkallio]]<br/> [[Renkomäki]]<br/> [[Ämmälä]] | |||
|- | |||
| Jakelupisteet || colspan="2" | [[K-citymarket]] Laune, kahvila<br/> [[S-market Kotipokki]] <br/> [[Monitoimikeskus Takatasku]]<br/> [[Poppelikadun kioski]] | |||
|- | |||
| Päätoimittaja|| colspan="2" | Petri Salomaa | |||
|- | |||
| [[ISSN]] || colspan="2" | | |||
|- | |||
| Julkaisija|| colspan="2" | Salomaan Kirjapaino Oy <br/> [[yjt]] 0432667-3 | |||
|} | |||
'''Päijät-Hämeen kylät''' on Päijät-Hämeen kylätoimintaa aktivoiva maakunnallinen kyläyhdistysten yhdistys. | '''Päijät-Hämeen kylät''' on Päijät-Hämeen kylätoimintaa aktivoiva maakunnallinen kyläyhdistysten yhdistys. | ||
Versio 27. toukokuuta 2014 kello 15.07
| Päijät-Hämeen kylät ty | ||
|---|---|---|
| [] | ||
| http://www.phkylat.fi | ||
| maakunnallinen kyläyhdistysten kyläyhdistys | ||
| Lahti | Asemantausta Hennala Kerinkallio Renkomäki Ämmälä | |
| Jakelupisteet | K-citymarket Laune, kahvila S-market Kotipokki Monitoimikeskus Takatasku Poppelikadun kioski | |
| Päätoimittaja | Petri Salomaa | |
| ISSN | ||
| Julkaisija | Salomaan Kirjapaino Oy yjt 0432667-3 | |
Päijät-Hämeen kylät on Päijät-Hämeen kylätoimintaa aktivoiva maakunnallinen kyläyhdistysten yhdistys.