Ero sivun ”Hartolan kunta” versioiden välillä
Häme-Wikistä
imported>Mtaavila (Ak: Sivu tyhjennettiin) |
imported>Tapio Ei muokkausyhteenvetoa |
||
| Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{| cellpadding="2" cellspacing="0" style="margin:1px; border:1px solid #007b32;width:30%; font-family:Arial,Helvetica" align="right" | |||
! bgcolor="E0E0E0" colspan="3" align="center" style="border-bottom:1px solid"|Hartolan kunta | |||
|- | |||
| colspan="3" align="center"| | |||
|- | |||
| colspan="3" align="center"| kartta | |||
|- | |||
| [[kuntanumero]]|| colspan="2" | 081 | |||
|- | |||
| valtuusto|| colspan="2" |[[Hartolan kunnanvaltuusto]] | |||
|- | |||
| pinta-ala|| colspan="2" | [[hehtaari|ha]] | |||
|- | |||
| maapinta-ala|| colspan="2" | [[hehtaari|ha]] | |||
|- | |||
! bgcolor="#E0E0E0" colspan="3"|sijainti | |||
|- | |||
| Itäistä pituutta|| colspan="2" |E 25 31 | |||
|- | |||
| Pohjoista lev.|| colspan="2" |N 61 00 | |||
|- | |||
| Aikaisempi kunta tai pitäjä|| colspan="2" |[[Sysmän pitäjä]] | |||
|- | |||
! bgcolor="#E0E0E0" colspan="3" |johto | |||
|- | |||
| kunnanjohtaja|| || | |||
|- | |||
| kunnanhallituksen puheenjohtaja|| || | |||
|- | |||
| kunnanvaltuuston puheenjohtaja|| | |||
|} | |||
[[luokka:Päijät-Hämeen maakunta]] | |||
Versio 9. lokakuuta 2014 kello 21.29
| Hartolan kunta | ||
|---|---|---|
| kartta | ||
| kuntanumero | 081 | |
| valtuusto | Hartolan kunnanvaltuusto | |
| pinta-ala | ha | |
| maapinta-ala | ha | |
| sijainti | ||
| Itäistä pituutta | E 25 31 | |
| Pohjoista lev. | N 61 00 | |
| Aikaisempi kunta tai pitäjä | Sysmän pitäjä | |
| johto | ||
| kunnanjohtaja | ||
| kunnanhallituksen puheenjohtaja | ||
| kunnanvaltuuston puheenjohtaja | ||