Ero sivun ”Artjärven Viestiteknillinen Yhdistys” versioiden välillä
Häme-Wikistä
imported>Tapio Ei muokkausyhteenvetoa |
imported>Tapio Ei muokkausyhteenvetoa |
||
| Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{| cellpadding="2" cellspacing="0" style="margin:1px; border:1px solid lightblue;width:30%; font-family:Arial,Helvetica" align="right" | {| cellpadding="2" cellspacing="0" style="margin:1px; border:1px solid lightblue;width:30%; font-family:Arial,Helvetica" align="right" | ||
! bgcolor="lightblue" colspan="3" align="center" style="border-bottom:1px solid"|Artjärven Viestiteknillinen Yhdistys ry - OH2Z OH2MOH | ! bgcolor="lightblue" colspan="3" align="center" style="border-bottom:1px solid"|Artjärven Viestiteknillinen Yhdistys ry - OH2Z OH2MOH | ||
|- | |- | ||
| colspan="3" align="center"| [[Kuva:]] | | colspan="3" align="center"| [[Kuva:]] | ||
| Rivi 21: | Rivi 21: | ||
|- | |- | ||
| 70 cm OH3RAY || colspan="2" |↓ 434,775 MHz<br/>↑ 432,775 MHz | | 70 cm OH3RAY || colspan="2" |↓ 434,775 MHz<br/>↑ 432,775 MHz | ||
|- | |||
| OH2RDY APRS || colspan="2" | | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
'''Artjärven Viestiteknillinen Yhdistys ry''' on tähtitiedettä Artjärven Viestikalliolla harjoittava yhdistys, jolla on myös radioamatööritoimintaa. | '''Artjärven Viestiteknillinen Yhdistys ry''' on tähtitiedettä Artjärven Viestikalliolla harjoittava yhdistys, jolla on myös radioamatööritoimintaa. | ||
Versio 7. huhtikuuta 2014 kello 23.57
| Artjärven Viestiteknillinen Yhdistys ry - OH2Z OH2MOH | ||
|---|---|---|
| [[Kuva:]] | ||
| Artjärvi Metsäkulma | ||
| http://www.viestikallio.fi | ||
| Toiminta | ||
| jäseniä | 35 | |
| muuta | tähtitiede ja radioamatööritoiminta | |
| keskustelusivut | ||
| Amatööriradiotoistimet | ||
| 70 cm OH3RAY | ↓ 434,775 MHz ↑ 432,775 MHz | |
| OH2RDY APRS | ||
Artjärven Viestiteknillinen Yhdistys ry on tähtitiedettä Artjärven Viestikalliolla harjoittava yhdistys, jolla on myös radioamatööritoimintaa.